Kategorijos

Kaip atskirti padirbtas PHILIPS XENON lemputes

Kaip atskirti padirbtas PHILIPS XENON lemputes

! ATSARGIAI ! Šiuo metu rinkoje pasirodė daug originalių xenon lempučių KLASTOČIŲ, ne oficialiais duomenimis padirbtų Philips xenon lempučių Lietuvoje yra net iki 80 %. Prieš perkant lemputę įsitikinkite ar lemputė nėra klastotė! Įsigijus neoriginalias lemputes rizikuojate sugadinti savo automobilį ir stipriai paploninti kišenę bandant pašalinti gedimus, kuriuos sukelia ne originalios xenon lemputės.  

1) Atskirkite PHILIPS xenon lemputes nuo klastočių.  <-SPAUSTI ČIA

2) Atskirkite OSRAM xenon lemputes nuo klastočių.  <-SPAUSTI ČIA

1. Saugos SERTIFIKATAS- HOLOGRAFINIS kodas www.philips.com/original  TAI YRA PATS PAGRINDINIS IR 100% SAUGIAUSIAS TIKRINIMO METODAS. PHILIPS kovodami su padirbtomis „KINIETIŠKOMIS“ lemputėmis, ant pakuočių naudoja saugos SERTIFIKATĄ - lipduką (juos turi tik originaliuose PHILIPS fabrikuose gamintos lemputės), su HOLOGRAFINIU kodu (pav.1), ID kodu (pav.2) ir QR kodu (pav.3). Pagal šį kodą galite patikrinti ar lemputė originali ir originalioje pakuotėje. Originalių lempučių be SERTIFIKATO - HOLOGRAFINIO kodo NEBŪNA.

HOLOGRAFINIS kodas

pav.1

SAUGOS SERTIFIKATAS lypdukas ir lypdukas ant pakuotės

pav.2 - pav.3  

Pavyzdys kaip tikrinti lemputės autentiškumą www.philips.com/original

Video kaip patikrinti xenon lemputes PHILIPS puslapyje

Pateikiame įrašą kaip turi atrodyti Philips D2S VISION 85122VIC1 4600K xenon lemputė. Ši xenon lemputė yra pigiausia iš visų PHILIPS siūlomų lempučių ir yra STANDARTINĖ pagal PHILIPS parametrus. Atkreipkite dėmesį į lemputės dėžutę:

  • spalvas,
  • tikslų simbolių išdėstymą,
  • PHILIPS holografinį šviesą atspindintį štampą,
  • saugos holografinį lipduką su kodais.

 

 

2. Pakuotės! PHILIPS gamina penkias (5) skirtingas xenon lempučių kategorijas: „Vision“; „BlueVision Ultra“; “X-tremeVision“; „WhiteVision“; ir naujausia „LongLife“. Žemiau pateikiamas D2S xenon "VISION" 85122VIC1 (pav.4) ir D1S xenon "VISION" 85415VIC1 (pav.5)  pakuočių pavyzdžiai. Atkreipkite dėmesį, kad pakuotės turi atrodyti būtent taip, arba kaip nurodo PHILIPS.DE spausti čia-> www.philips.de.  Jei lengviau anglų kalba, žiūrėkite šioje nuorodoje spausti čia-> www.philips.co.uk. Gaila, bet kol kas lietuviškoje philips.lt versijoje informacija nepateikiama.

pav.4 pav.5 

2.1 !!! NE ORIGINALIOS PAKUOTĖS !!! Žemiau pateiktos PHILIPS ne originalių pakuočių pavyzdžiai. Pateikta tik ne didelė dalis iš galimų neoriginalių pakuočių. Philips neplatina xenon lempučių BALTOSE dėžutėse. Taip pat Philips neplatina vogtų lempučių iš Lenkijos ir kitur.  NE ORIGINALIOS pakuotės

PHILIPS D2S XENON ne originalios lemputės 

 

     

 

PHILIPS D1S XENON ne originalios lemputės

 

PHILIPS D2R XENON ne originalios lemputės

   

PHILIPS D4S XENON ne originalios lemputės

 

 

3. Spalvinė temperatūra KELVIN‘AIS: Kaip ir minėjome Philips gamina penkių (5) kategorijų xenon lemputes. Kiekviena kategorija atspindi lemputės išskirtinę charakteristiką: spalvą Kelvin‘ais, šviesos stiprumą +50%, ilgaamžiškumą –garantiją metais.

  • „Vision“ -  spalva 4600 Kelvin‘ų, kodas ant dėžutės VIC1 (pav.4, pav.5), ant lemputės visada baigiasi VI (pav.6)  : D2S lemputės 85122VI (pav.6) ; D1S lemputės 85415VI.
  • „BlueVision Ultra“ - spalva 5000 Kelvin‘ų, kodas ant dėžutės BVUC1, ant lemputės visada baigiasi BVU: D2S lemputės 85122BVU; D1S lemputės 85415BVU.
  • “X-tremeVision“ - spalva 4800 Kelvin‘ų ir +50% daugiau šviesos, kodas ant dėžutės XVC1, ant lemputės visada baigiasi XV: D2S lemputės 85122XV; D1S lemputės 85415XV.
  • „WhiteVision“ – spalva D2S 5000 Kelvin‘ų, D1S 4800 Kelvin‘ų, kodas ant dėžutės WHVC1, ant lemputės visada baigiasi WHV: D2S lemputės 85122WHV; D1S lemputės 85415WHV.
  • „LongLife“ - spalva 4300 Kelvin‘ų, kodas ant dėžutės SYC1, ant lemputės visada baigiasi SY: D2S lemputės 85122SY; D1S lemputės 85415SY.

pav.6

4. Kaina: Rinkoje Philips lemputės yra brangesnės už Osram, tuo galite įsitikinti pasidomėję kiek lemputės kainuoja oficialiose auto salonuose, kurie niekada neparduoda padirbtų prekių. Jeigu pas pardavėja Philips lemputės yra pigesnės už Osram vadinasi tai yra padirbtos lemputės.

5. Tikrinimas magnetu: Philips kiniškos  „klastotės“ DAŽNIAUSIAI traukia magnetą (pav.7) kaip ir originalios! Šis būdas yra pats prasčiausias lemputės originalo patikrinimui!  

6. Lemputės serijos numeris: Visos ORIGINALIOS Philips xenon lemputės turi skirtingus serijos - kodo numerius (pav.8). Nėra dviejų originalių xenon lempučių su vienodais numeriais.                                                                                 

pav.7 pav.8 

7. Simboliai lemputės viršuje: Visos Philips lemputės turi simbolius (pav.9) lemputes stiklo viršuje   

pav.9  

8. Lemputės apačia: Visos PHILIPS D2S, D2R, D4S, D4R xenon lemputės turi skaičiuką (pav.10) srovės laido apačioje (OSRAM neturi), ir virš jo užlituota taškelį (pav.10), skaičius visada turi būti lygioje linijoje (pav.10) su virš jo esančia plokštelę. Užlituotas taškas turi būti lygiai išcentruotas, per vidurį plokštelės.

pav.10

9. D1S ir D3S xenon lemputės: Be visų paminėtų atpažinimų šios Philips lemputės turi unikalius kodu lemputės apačioje (pav.11), kodai visų lempučių skiriasi. AR TIKRAI SERVISE ĮSTATĖ JŪSŲ PIRKTĄ, AR UŽSAKYTĄ D1S LEMPUTĘ? Teko susidurti, kad nesąžiningi AUTOSERVISAI, ar PARDAVĖJAI pakeičia ne originalios lemputės D1S, D1R, D3S, D3R NUGARĖLĘ į jūsų senos PHILIPS / OSRAM nugarėlę kai to nematote ir garantuoja, kad įstatė jums naują ORIGINALE lemputę. D1S xenon lemputės aliuminis dangtelis išsiardo į dvi dalis, juos sukeisti labai paprasta. Jei servise keičiate į PHILIPS produkciją butinai reikalaukite dėžučių su sertifikatais.

pav.11

10. D1S ir D3S xenon stiklas. Visos Philips lemputės turi simbolius lemputes stiklo viršuje (pav.12).

pav.12

11. D1S ir D3S xenon konstrukcija: Visos Philips xenon D1/D2/D3/D4 lemputės  turi turėti Z formos srovės laidą lemputės apačioje (pav.13).

pav.13

 

Šioje kategorijoje nėra prekių.