Kategorijos

Dažniausiai užduodami klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai

Klientų dažniausiai užduodami klausimai. Klauskite mūsų -> SPAUSTI ČIA

    Tomas: 

Laba diena, ieškau Honda CR-V 2006m. xenonams D2S bloko. Mirkčioja vienas xenonas, pakeitė servise lemputes, lygtai nustojo mirgsėti, bet po kelių dienų vėl mirgsi. Po kelių minučių visai užgęsta. Sako blokelį reikia keisti. Ar galit ką pasiūlyti?

xenonaihid.lt  - Sprendžiant iš jūsų problemos aprašymo manau, kad kaltos lemputės, nes blokai dažniausiai sugenda kai sudega viduje schemos ir jie tiesiog neveikia. Lemputės gali mirgėti, gali tai degti tai nedegti kai yra ne kokybiškos. 

Ar mirksi tik ta pakeista lemputė? Jei keitė tik vieną lemputę, tai senąją gerąją lemputę iš kito žibinto įstatykite į mirksinčios vietą. Jei su gera lempute ne mirksi tai kaltos naujos lemputės.

Kiek laiko degė senosios lemputės ir ar buvo originalios?

Ar naujos lemputės originalios Philips, Osram, Bosch? Jei taip, tai įsitikinkite ar jos tikrai originalios, nes jei jums įstatė ne originalias lemputes, tai problema greičiausiai yra būtent tame. 

Čia vieni iš būdų kaip tai padaryti:

Philips lemputėm http://xenonaihid.lt/atskirkite-padirbtas-xenon-lemputes

Osram lemputėm  http://xenonaihid.lt/galerija-xenonu/atskirkite-padirbtas-osram-xenon-lemputes
 

 

     Giedrius

Sveiki.

Reikia reikia osram d1s lemputės, tik pas mane yra skaičiai 66146, o pas Jus 66140. Ką įtakoja šitas skaičių skirtumas?

Ačiū.

xenonaihid.lt - Čia yra lemputės gamyklinio modelio kodas. Šiuo metu lemputės su kodu 66146 negaminamos, nes pasikeitę modeliai ir jų techninė charakteristika. Dabar gaminamos 66140 ir keliom skirtingom modifikacijom 66140, 66140 CLK, 66140 CBI, 66140 XNB. Visos jos yra D1S.

Daugiau osramo puslapyje. http://www.osram.com/osram_com/products/lamps/vehicle-and-bicycle-lighting/cars/gas-discharge-headlight-lamps-for-cars/index.jsp
 

 

     Audine Q7

Sveiki, norečiau pasiteirauti del D1S lempučių... mašina: audi Q7, 2007m. Kokias rekomenduotumėt ?

xenonaihid.lt - Kadangi jūsų auto xenon ir visa kita elektroninė sistema yra labai lepi, todėl rekomenduojame tik originalias xenon lemputes D1S originalių gamintijų. Tai būtų Philips, Osram Bosch. Ar keliate lemputėms kokius nors spec spalvinius reikalavimus, ar svarbu tik pakeisti į naujas?

Spec reikalavimų nėra, svarbiausia ryškumas ir kokybė, t.y. darbinis laikas

xenonaihid.lt - Rekomenduojame Osram xenon D1S nes jie pigesni už Philips xenon, jei norite pačio geriausio apšvietimi rinkitės D1S OSRAM XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED  http://xenonaihid.lt/d1s-osram-xenarc-night-breaker-unlimited-35w-66240xnb-p32d-2-4052899047082-xenon-lempute-414

Taip pat paskaitykite kaip atskirti padirbtus nekokybiškus xenon http://xenonaihid.lt/atskirkite-padirbtas-xenon-lemputes

Šioje kategorijoje nėra prekių.