Kategorijos

54W Led BAR juosta siauro ir plataus švietimo - darbo žibintas apatinio tvirtinimo 10-30V, 18 CREE LED, 235mm, 4200LM

-30% 54W Led BAR juosta siauro ir plataus švietimo - darbo žibintas apatinio tvirtinimo 10-30V, 18 CREE LED, 235mm, 4200LM
Gamintojas: LED LIGHT BAR
Kodas: HK274
Prekyboje: Taip
69,00€ 48,00€ be PVM: 39,67€

Variantai


LED OFF ROAD žibintai:Galingumas:


Žibinto ilgis:


Kiekis: Į krepšelį

Garantija:

Visoms prekėms suteikiama garantija pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

Prekių gražinimas, keitimas, remontas

Apsipirkimo el. parduotuvėje 8 punktas:

8. Prekių grąžinimas ir keitimas.

8.1. Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis Vyriausybės 2001-06-11 nutarimu Nr. 697 patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis, išskyrus atvejus, kai sutarties negalima atsisakyti pagal LR įstatymus (kai sutartis sudaryta dėl higienos prekių – patalynės reikmenų – pardavimo; žr. informaciją VšĮ „Vartotojų centras“ tinklalapyje http://www.vartotojucentras.lt/istatymas.php?id=1038, „Ne maisto prekių grąžinimo ir keitimo ypatumai“ 18 punktą.). Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.

8.1.1. LR Mažmeninės prekybos taisyklių 23 p. "Dideles ir sunkias (daugiau kaip 10 kilogramų svorio) netinkamos kokybės ne maisto prekes kokybei įvertinti, keisti, taisyti ar grąžinti veža pardavėjas, jeigu vartojimo pirkimo–pardavimo sutartyje nenustatyta kitaip. Tokių prekių kokybė, vartotojui ir pardavėjui susitarus, gali būti įvertinama ir vietoje, kurioje prekė faktiškai naudojama ar laikoma".

8.1.2. Grąžinamas ar keičiamas prekes Pirkėjas savo lėšomis pristato į Parduotuvę ar kitą pardavėjo nurodytą vietą. Prekes galima pristatyti asmeniškai arba per kurjerių tarnybą užtikrinant, kad prekės bus pristatytos nurodytu adresu. Rekomenduojame siųsti per VENICAK PICKUP siuntų punktus kurie veikia visoje Lietuvoje. Apie VENIPAC PICKUP šioje nuorodoje http://www.venipak.lt/pickup-siuntu-taskai/     

8.2. Norėdamas grąžinti prekę(-es) remiantis Taisyklių 8.1. punktu, Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis, nurodant grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis.

8.3. Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

8.3.1. grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje ir nepažeistoje pakuotėje;

8.3.2. prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

8.3.3. prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);

8.3.4. grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo;

8.3.5. grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo originalų dokumentą.

8.5. Taikant garantinį dalių keitimą (garantijas), ar remontą pirkėjui būtina laikytis šių sąlygų:

8.5.1. automobilių dalys turi būti sumontuojamos, išmontuojamos, tikrinamos ar kitaip prižiūrimos tam tinkamuose automobilių remonto dirbtuvėse;

8.5.2. garantinis aptarnavimas taikomas tik pateikus automobilio remonto dirbtuvių atliktų darbų dokumentus ir prekės įsigijimo originalų dokumentą;

8.6. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko 8.3. straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

8.7. Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekė, Pardavėjas įsipareigoja atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis.

8.8. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą.

8.10. Garantinis prekių remontas, grąžinimas, keitimas kokybiškomis netaikomas jei Pirkėjas nepateikia originalaus pirkimo dokumento bei kitų garantinių dokumentų priedų.

8. 11.  Garantija netaikoma jei:

 • pirkėjas nepateikia prekės pirkimo dokumentų: PVM sąskaita, kasos kvitas, pinigų priėmimo kvitas jeigu mokėjote grynaisiais pinigais pristatymo metu, bei visų gamintojo prie prekės pridėti dokumentai;
 • nepateikiamas darbų atlikimo originalus dokumentas (sąskaita ar kasos kvitas), kuriama turi būti darbų atlikimo datą, atliktų darbų pavadinimus, meistro rekvizitai ir kiti privalomi tokio tipo dokumentams duomenys.
 • įranga (prekė) buvo remontuojama be pardavėjo leidimo ir žinios;
 • įranga (prekė) buvo montuojama ne licencijuoto ir turinčio leidimą atlikti tokios rūšies darbus meistro;
 • gamintojo garantija netaikoma natūraliai susidėvinčioms prekėms, ar prekių dalims, nebent gamintojas savo nuožiūra taiko garantijas;
 • jei buvo pažeistos gamintojo nurodytos produkto eksploatavimo sąlygos;
 • garantija netaikoma jei buvo nesilaikoma prekės eksploatavimo instrukcijos;
 • garantijos netaikomo jei gaminiai naudojami komerciniais tikslais;
 • surastas defektas atsirado dėl pirkėjo/vartotojo kaltės;
 • gedimą sukėlė stichinės nelaimės, gaisras, elektros iškrova, taip pat buitiniai faktoriai;
 • prekė mechaniškai ar kitaip pažeista, ardyta;
 • gedimą sukėlė į vidų patekę pašaliniai daiktai, medžiagos, skysčiai ir pan.;
 • gedimus sukėlė įrenginio eksploatacijos metu naudoti neoriginalūs įrenginio vartojimo reikmenys, priedai, bet kokie kiti įrenginio veikimui užtikrinti naudoti neoriginalūs produktai;
 • pažeisti prekės garantiniai lipdukai, lipdukai su serijiniu numeriu;
 • įprastai susidėvinčioms įrenginio dalims

Kaip išsirinkti jums tinkantį LED žibintą?

Pirma taisyklė yra ta, kad šviesos niekada nebūna per daug, todėl stenkitės rinktis kuo galingesnį LED žibintą.

Trys pagrindiniai kriterijai renkantis žibintą:

1. Kokiam tiksliau naudosite žibintą - tiksliau kokiam nuotoliui apšviesti. Jums reikia išsirinkti žibinto švietimo kampą. Kuo žibinto švietimo kampas mažesnis, tuo žibintas švies toliau, bet mažiau apšvies artimą aplinką ir atvirkščiai. Platus kampas toli nešviečia.

2. Žibinto matmenys - sugalvokite kur tvirtinsite LED žibintą ir kokio jis gali būti dydžio. Kuo didesnis žibintas tuo galingesnis.

3. Žibinto tvirtinimo kojelių padėtis - LED žibintai standartiškai būna dviejų tvirtinimo kojelių tipo apatinio ir šoninio. Apatinio tvirtinimo LED žibintai kai kojelių tvirtinimo ir kampo reguliavimo vieta po pačiu žibintu. Ilguose žibintuose būna daugiau nei du tvirtinimo taškai. LED BAR juostų kojeles galima stumdyti į kairę ir dešinę parenkant tinkamiausią tvirtinimo tašką. Šoninio tvirtinimo LED žibintai kai kojelių tvirtinimo ir kampo reguliavimo vieta fiksuota žibinto šone.

Žibintai yra skirstomi į tris švietimo kampus:

Siauro kampo spindulys-SPOT (dar vadinamas ilgosiomis šviesomis)  yra 10o-30o laipsnių tolimos šviesos. Šio tipo LED žibintai skirti apšviesti objektus kurie yra tolį nuo transporto priemonės. Siauro švietimo kampo LED žibintai yra papildomos tolimos šviesos. Siauro kampo LED žibintų nerekomenduojame naudoti kaip papildomas trumpąsias šviesas, atbulinį apšvietimą ar darbinį apšvietimą. Siauro spindulio LED žibintai geriausiai apšviečia kelią esant dideliam judėjimo greičiui kai kliūtis yra toli. Renkantis siauro SPOT kampo žibintus reikia įvertinti, kad artimo šviesos nebus tokios stiprios kaip lygiagretaus galingumo (1W:1W) žibintas su plačiu FLOOD tipo reflektoriumi.

Plataus kampo spindulys-flood (dar vadinamas artimosiomis šviesomis) yra 40o-60laipsnių kampo šviesos. Tokio pločio šviesos spindulys praverčia kai reikia apšviesti greta esančius objektus: darbinį plotą, papildomas artimąsias šviesas, atbulinės eigos žibintas, statybos aikštelę, miško tankmę ar žvejybą. Važiuojant nedideliu greičiu plataus spindulio prožektorius apšviečia ne tik kelią, bet ir kelkraštį, medžių viršūnes, tuo suteikdamas komfortabilų važiavimą bet kokiomis oro sąlygomis. Renkantis plataus FLOOD kampo žibintus reikia įvertinti, kad tolimos šviesos nebus tokios stiprios kaip lygiagretaus galingumo (1W:1W) žibintas su siauru SPOT tipo reflektoriumi.

Kombinuoto kampo spindulys-combo (kai vienoje lempoje sumontuoti skirtingo tipo reflektoriai) viename žibinte 10o-30o + 40o-60 kampo reflektoriai. Šio tipo LED žibintų šoninės sekcijos yra su plataus kampo reflektoriais, o vidurinės sekcijos su siauro kampo reflektoriais.  Taip išgaunamas universalus spindulys, tinkantis lėtam, tiek greitam važiavimui. Kombinuoti žibintai yra vieni populiariausiu ieškant universalaus žibinto. Renkantis kombinuotos kategorijos žibintus reikia įvertinti, kad tolimos ar artimos šviesos nebus tokios stiprios kaip lygiagretaus galingumo (1W:1W) žibinto su siauru SPOT ar plataus FLOOD tipo reflektoriumi.

 

Mes atskirai išskiriame LED darbo žibintus kategoriją - žibintai kurie dažniausiai naudojami artimam technikos, darbo aplinkos, trumpųjų šviesų ar atbulinės pavaros apšvietimui. Šiai kategorijai priskirti visi nedideli, patogiai įvairiose vietose montuojami LED žibintai.

LED BAR juostos - itin galingi stačiakampio formos LED žibintai. Žibintus siūlome nuo 15 cm iki 130 cm ilgio. Kuo žibintas ilgesnis tuo galingesnis. Žibintai būna šoninio tvirtinimo ir apatinio tvirtinimo. Renkanti žibintą įvertinkite galimybes jį saugiai ir tinkamai pritvirtinti.

Lenktos LED BAR juostos - itin galingi lenktos stačiakampio formos LED žibintai. Pagrindinės savybės - aptakus dizainas, platesnis į kairę ir dešinę tolimojo apšvietimo taškas.

4D LED žibintai - itin galingi tolimųjų šviesų LED žibintai. LED žibintai kurie turi stipriausias tolimąsias šviesas. Dėka 4D optikos žibinte šviesos spindulys yra gerokai tolesnis už standartinių siauro SPOT spindulio LED žibintų. 4D LED žibintai netinka papildomam artimam darbiniu apšvietimui. 

D4 LED žibintai -  itin galingi žibintai. Vietoje standartinės linzės naudojama D4 kūginė linzė kuri sukuria daugiau šviesos už standartinę siauro ar tolimo kampo linzę. D4 kūginės LED linzės žibintai kitaip nei 4D gali būti plataus, siauro ir kombinuoto švietimo kampo. LED žibintai su D4 kūgine linze yra vieni galingiausių.

 

 

 

 

LED BAR juostos  prožektoriai darbiniai žibintai - tai vieni galingiausių rinkoje esančių šviesos šaltinių. Tvirtas aliuminio lydinio korpusas, storas stiklas, galingi montavimo komponentai įgalina šiuos prožektorius naudoti ypatingai sunkiomis sąlygomis. Atsparumas fiziniam poveikiui yra net IP67 , kas leidžia montuoti šiuos prožektorius ant dideles fizines apkrovas patiriančių transporto priemonių - statybinės technikos, žemės ūkio bei miško mašinų, taip pat ant aktyvaus poilsio transporto priemonių - džipų ar keturračių.

Šių lempų gamyboje naudojami 3W galingumo Amerikiečių firmos CREE led moduliai. Suminė šių modulių skleidžiama šviesa daro įspūdį, ypač žinant sunaudojamą elektros energijos kiekį!

 

Tvirtas aliuminio lydinio korpusas, šoninio tvirtinimo aliuminio kronšteinai, organinis stiklas papildomai sutvirtintas varžtais, IP67 klasė

Valdymas pulteliu - standartinis baltas, standartinis geltonas bei įvairūs mirksėjimo režimai

Standartinis baltas spindulys sukuriamas įprastais CREE firmos 3W moduliais

Geltonas spindulys sukuriamas papildomai sumontuotais 0,5W Epistar firmos led moduliais

Naujos kartos reflektoriais sukuriamas kombinuotas spindulys t.y. žibintas vienodai gerai šviečia ir į plotį ir į tolį

LED darbo technikos žibintai

Darbiniai didelio galingumo LED darbiniai žibintai - prožektoriai - pilnai pakeičia gamyklines darbines lempas, o energijos suvartojime ir išskiriamos šviesos kiekyje jas lenkia nuo kelių iki kelias dešimties kartų. Darbiniai LED žibintai pajungiami tiesiai prie esamos elektros sistemos laidų be jokių technikos modifikacijų, paleidimo blokelių ir kitų nepatogumų - du laidai - teigiamas ir neigiamas. Galima taip pat jungti ir kaip papildomas, nuo transporto priemonės elektros sistemos nepriklausomas apšvietimo sistemas, jungiant jas atskiromis laidų pynėmis (parduodamos atskirai) tiesiai prie akumuliatoriaus. Išdėsčius šias lempas skirtingais kampais, galima pasiekti stulbinančių apšvietimo rezultatų ir tuo pačiu neapkrauti transporto priemonės elektros įrengimų.

 

LED BAR juostos  prožektoriai darbiniai žibintai - tai vieni galingiausių rinkoje esančių šviesos šaltinių. Tvirtas aliuminio lydinio korpusas, storas stiklas, galingi montavimo komponentai įgalina šiuos prožektorius naudoti ypatingai sunkiomis sąlygomis. Atsparumas fiziniam poveikiui yra net IP67 , kas leidžia montuoti šiuos prožektorius ant dideles fizines apkrovas patiriančių transporto priemonių - statybinės technikos, žemės ūkio bei miško mašinų, taip pat ant aktyvaus poilsio transporto priemonių - džipų ar keturračių.

Šių lempų gamyboje naudojami 3W galingumo Amerikiečių firmos CREE led moduliai. Suminė šių modulių skleidžiama šviesa daro įspūdį, ypač žinant sunaudojamą elektros energijos kiekį!

Siauro kampo spindulys-spot (dar vadinamas ilgosiomis šviesomis)  yra 20o-30o laipsnių . Šio tipo spindulio prožektoriai skirti apšviesti objektus, kurie yra nutolę per atstumą nuo stebėtojo. Siauro spindulio prožektoriai kelią geriausiai apšviečia esant dideliam judėjimo greičiui.

Plataus kampo spindulys-flood (dar vadinamas artimosiomis šviesomis) apima 60laipsnių kampą. Tokio pločio šviesos spindulys praverčia, kai reikia apšviesti greta esančius objektus - darbinį plotą, statybos aikštelę ar miško tankmę. Važiuojant nedideliu greičiu, plataus spindulio prožektorius apšviečia ne tik kelią, bet ir medžių viršūnes, tuo suteikdamas komfortabilų važiavimą bet kokiomis oro sąlygomis.

Kombinuoto kampo spindulys-combo (kai vienoje lempoje sumontuoti skirtingo tipo reflektoriai) Šio tipo spindulio prožektorių šoninės sekcijos yra su plataus kampo reflektoriais, o vidurinės sekcijos su siauro kampo reflektoriais. Taip išgaunamas universalus spindulys, tinkamas tiek lėtam, tiek greitam važiavimui.

Mes taip pat siūlome LED BAR priešrūkinius žibintus

Unikalūs žibintai su dvigubo tipo  LED moduliais , savo konstrukcijos dėka, puikiai dirbantys ir esant rūkui, stipriam lietui ar sniegui

Tvirtas aliuminio lydinio korpusas, šoninio tvirtinimo aliuminio kronšteinai, organinis stiklas papildomai sutvirtintas varžtais, IP67 klasė

Valdymas pulteliu - standartinis baltas, standartinis geltonas bei įvairūs mirksėjimo režimai

Standartinis baltas spindulys sukuriamas įprastais CREE firmos 3W moduliais

Geltonas spindulys sukuriamas papildomai sumontuotais 0,5W Epistar firmos led moduliais

Naujos kartos reflektoriais sukuriamas kombinuotas spindulys t.y. žibintas vienodai gerai šviečia ir į plotį ir į tolį

LED darbo technikos žibintai

Darbiniai didelio galingumo LED darbiniai žibintai - prožektoriai - pilnai pakeičia gamyklines darbines lempas, o energijos suvartojime ir išskiriamos šviesos kiekyje jas lenkia nuo kelių iki keliasdešimties kartų. Darbiniai LED žibintai pajungiami tiesiai prie esamos elektros sistemos laidų be jokių technikos modifikacijų, paleidimo blokelių ir kitų nepatogumų - du laidai - teigiamas ir neigiamas. Galima taip pat jungti ir kaip papildomas, nuo transporto priemonės elektros sistemos nepriklausomas apšvietimo sistemas, jungiant jas atskiromis laidų pynėmis (parduodamos atskirai) tiesiai prie akumuliatoriaus. Išdėsčius šias lempas skirtingais kampais, galima pasiekti stulbinančių apšvietimo rezultatų ir tuo pačiu neapkrauti transporto priemonės elektros įrengimų.

Užsisakyk prekes I-V iki 15 val. ir prekes gauk sekančia darbo dieną!!!

Kurjeriu - pristatysime sekančią darbo dieną, darbo dienomis. Siuntinį pristatysime sekančią darbo dieną, jei siuntinys užsakytas iki 15:00 val. !!! SVARBU !!! KURJERIAI SIUNTAS PRISTATO DARBO DIENOMIS NUO 8:00 val. IKI 17:00 val. 

Pristatymo sąlygos:

 • Kurjeriu kitą darbo dieną jei užsakymas pateiktas I-V iki 15:00 val..
 • Prekes pristatome darbo dienomis nuo 8:00val. iki 17:00val.
 • Prekes išsiunčiame Kurjeriu tą pačią dieną, jei užsakymą ir bankinį apmokėjimą (netaikoma atsiskaitant grynais) gauname iki 15:00 val.. 
 • Prekes galime pristatyti ir į kitas šalis. Dėl tokio pristatymo teirautis info@xenonaihid.lt
 • Atsiėmimas iš sandėlio Vilniuje.

Pristatymo kaina Kurjeriu:Pristatymo paslaugos kaina bus automatiškai suskaičiuota pasirinkus pristatymo būdą ir įtraukta į užsakymo sumą.

 BANKO PAVEDIMU - KurjeriuGRYNAIS - Kurjeriu *
Svoris kgKaina EURKaina EUR (+1.00)
iki 2 kg3.00 eur4.00 eur
2 - 5 kg5.00 eur6.00 eur
5 - 10 kg6.00 eur7.00 eur
10 - 20 kg7.00 eur8.00 eur
 • Kurjeriu sekančią darbo dieną, jei siunta užsakyta darbo dieną iki 15 val. 3.00 EUR ir daugiau, pagal aukščiau pateiktą svorių lentelę. !!! SVARBU !!! KURJERIAI SIUNTAS PRISTATO DARBO DIENOMIS NUO 8:00 val. IKI 17:00 val. 
 • Pasirinkus paslaugą "atsiskaitymas grynais pristatymo metu" papildomas paslaugos komisinis mokestis + 1.00 EUR*.
 • Dėmesio! Siuntų į Neringą nepristatome.

Pastaba*

Jei prekes atsiimsite  mūsų sandėlyje, papildomas + 1.00 EUR. mokestis netaikomas.

- Už prekes mokama kurjeriui grynais pristačius prekes,.

DĖMESIO! Atsiskaitant banko pavedimu užsakymą apmokėti reikia per 48 valandas nuo užsakymo pateikimo, vėliau jūsų užsakymas bus atšauktas. *

*Jei darote pavedimą ne iš PAYSERA LT UAB, užsakymas bus patvirtintas kai pinigai bus įskaityti į sąskaitą (gali užtrukti apie +- 3 val. Daugiau info rasite savo banko svetainėje. Taip yra dėl to, kad bankai uždelsia išsiūsti pinigus į kitus bankus).

 • MB Interdalys
 • į/k.  304219432
 • PVM kodas  LT100010067210
 • Banko sąskaita: LT913500010002098833
 • Bankas: Paysera LT, UAB
 • Linkmenų g.  6, Vilnius, Lietuva
 • Tel. I-V 9-18 val. 865757393
 • el.paštas: Info@xenonaihid.lt
 • Skype: xenonaihid.lt
 • www.xenonaihid.lt
 • www.interdalys.lt

1. Grynais kurjeriui pristačius prekes.

2. Grynais arba banko kortele parduotuvėje Linkmenų g. 6, Vilnius

3. Bankiniu pavedimu iš visų Lietuvos bankų. *

3. General Financing pirkimas išsimokėtinai internetu.*

4. Mokilizingu.*

DĖMESIO! Atsiskaitant banko pavedimu apsimokėti reikia per 48 valandas nuo užsakymo padarymo, nes vėliau jūsų užsakymas bus anuliuotas. *

*Jei darote pavedimą ne iš Paysera LT, UAB banko, užsakymas bus patvirtintas kai pinigai bus įskaityti į sąskaitą (gali užtrukti apie +- 3 val. daugiau info rasite savo banko svetainėje, taip yra dėl to, kad bankai uždelsia išsiūsti pinigus į kitus bankus).

 • MB Interdalys
 • į/k.  304219432
 • PVM kodas  LT100010067210
 • Banko sąskaita: LT913500010002098833
 • Bankas: Paysera LT, UAB
 • Kalvarijų g. 125, 1 korpusas, 2 įėjimas, Vilnius LT08221, Lietuva
 • Tel. 865757393
 • el.paštas: Info@xenonaihid.lt
 • Skype: xenonaihid.lt
 • www.xenonaihid.lt
 • www.interdalys.lt

Parduotuvė Vilniuje Linkmenų g. 6.

Led BAR juosta siauro ir plataus švietimo - darbo žibintas apatinio tvirtinimo 54W, 10-30V, 18 CREE LED, 235mm, 4200LM

Daugiau apie LED DARBO BAR žibintus žiūrėkite aukščiau paspaudę "LED BAR VIDEO"

Prekės aprašymas:

 • Galia: 54W
 • Šviesos srautas: 4200 Lm
 • Darbinė įtampa:10~30V
 • Darbinė temperatūra: -40~80°C
 • LED kiekis: 18vnt *3W Cree LED
 • Spalvos temperatūra: 6000 K (balta)
 • Spalva:juoda
 • 50,000+ valandų vidutinis švietimo laikas
 • Korpusas: aliuminis, pilnai hermetiškas
 • Matmenys: 235mm * 70mm * 80mm
 • Apšvietimo kampas: kombinuotas siauras ir platus (COMBO) šoniniai LED plataus (60) apšvietimo, centriniai tolimo 
 • Atsparumas fiziniam poveikiui klasė: IP67
 • Panaudojimo sritys: ATV, SUV, 4X4, RALLY, miško kirtimo technika, sunkioji technika, vilkikai, statybinė technika, motociklai, vandens transportas,žemės ūkis ir t.t.
 • Garantija 12 mėn.*

Žibintas naudojamas: statybos ir žemės ūkio technikai, bekelės technikai, miško transportui, laivams ir kitam spec. transportui.

Pateikiame šio žibinto švietimo pavyzdį viename projekte su kateriu. Nuotraukos darytos Lietuvoje ir neredaguotos. Pavyzdyje apšviesta apie 20 garažų į priekį (atstumo nematavome). Garažo plotis apie 4 m. x20 + (plius) gatvė ir pievutė iki kito pastato kuris matosi tolumoje gaunasi apie 100 m.. Gyvai švietimo stiprumas kaip du automobiliniai žibintai. 

ŽIBINTŲ REMONTAS - informacija kuri jums pravers

XENON, Bi-XENON, Bi-LED Linzės žibintų remontui. Xenon linzės žibintų restauravimui. Linzės žibintų atnaujinimui.

BOSCH AL, HELLA EvoX-R, HELLA 5, HELLA E55, Q5 Bi-xenon <- Daugiau informacijos

Taip atrodo naujos ir senos išdegusios linzės reflektorius. Jei prastai šviečia žibintai, ar nustojo veikti Bi-xenon funkcija pakeiskite linzes į naujas. 

Video rodoma kaip pakeisti BMW E46 išdegusę BOSCH AL D2S xenon linzę. Panašiai keičiamos ir kitų automobilių.

Video rodoma kaip įdiegti Xenon, Bi-Xenon, LED, Bi-LED, Halogeninę linzę į ne lešinius žibintus. Atnaujinimas žibintų Facelift. Linzė tinka H4 ir H7 žibintams. Modifikavus linzės laikiklį galimą įdiegti ir į kitus žibintus. Linzė tinka Audi, BMW, VW, Mercedes , Volvo, Toyota ir kitiems automobiliams.